آیلتس آکادمیک

 

آیلتس آکادمیک، مدرک زبانی است که درب دانشگاه های جهان را به روی شما باز میکند!

شما با کسب نمرات کافی در هر مهارت آزمون آیلتس، صلاحیت خود را برای ورود و دانش کافی خود از زبان انگلیسی را به اثبات می رسانید. بدیهی است هر موسسه آموزشی یا  دانشگاه ها، نمره ی خاصی را به عنوان پیش شرط ثبت نام و اخذ پذیرش از شما درخواست می کند. به صورت کلی حداقل نمره در حدود 6 الی 6.5 بوده و امتیاز هیچ مهارتی نمی بایست کمتر از 6 باشد. برای مطالعه دقیق تر تفاوت های آزمون آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال می توانید به صفحه آیلتس چیست مراجعه نمایید.

 

دوره های آموزشی:

دوره هاى آموزشى خصوصى و نيمه خصوصى ویژه آزمون آیلتس آکادمیک، مناسب زبان آموزانی است که هر چه سریعتر نیازمند این مدرک بوده تا بتوانند پروسه اخذ پذیرش دانشجویی خود را به نتیجه برسانند و موفق به ادامه تحصیل در خارج از کشور شوند.

این دوره با تمرکز ویژه بر مهارت های مورد نیاز در آزمون آکادمیک، به دو بخش کلی پیش آیلتس (Pre IELS) و اصلی آیلتس آکادمیک (Academic IELTS) تقسیم می گردد. زبان آموزانی که از سطح مطلوبی از زبان انگلیسی برخوردار هستند می توانند مستقیما وارد دوره اصلی آیلتس شوند

برنامه زمانی کلاس ها برحسب محدودیت زمانی و نمره مورد نظر زبان آموزان متفاوت است. تعداد دقیق جلسات مورد نیاز هر زبان آموز، پس از تعیین سطح در اولین جلسه محاسبه می گردد.

برنامه ی پیش فرض دوره ها به صورت زیر است:

_دوره پیش آیلتسهر هفته ۳ ساعت، هر ترم 2.5 ماه (10 هفته)، برابر با ۳۰ ساعت آموزش

_دوره آیلتس Academic: هر هفته ۳ ساعت، هر ترم 2.5 ماه (10 هفته)، برابر با ۳۰ ساعت آموزش

بدیهی است در صورت نیاز به کسب نمره بالاتر در آزمون آیلتس، تعداد جلسات بیشتری به منظور آماده سازی،  تمرین، تسلط و کسب دانش زبان بیشتر مورد نیاز است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره ها با ما تماس بگیرید.

 

دوره های آموزشی

دوره آیلتس آکادمیک

__________________

دوره آیلتس جنرال 

__________________


دوره پیش آیلتس

__________________

دوره های عمومی

 

اطلاعات بیشتر:

درباره ما

تماس با ما

معرفی و دانلود منابع اصلی

 

معرفی و دانلود منابع پیش آیلتس

 

مطالب

 

نمونه سوالات آیلتس