آیلتس جنرال

 

آیلتس جنرال، پیش نیاز مهاجرت و آغاز هر حرفه ای در سراسر جهان است!

با کسب نمرات کافی در هر مهارت آزمون آیلتس، تسلط شما در زمینه برقراری ارتباط با سایر افراد و صلاحیت شما جهت اشتغال در کشورهای انگلیسی زبان به اثبات می رسد. بدیهی است طبق قوانین مهاجرتی هر کشور، نمره ی خاصی به عنوان پیش نیاز فرآیند مهاجرت در نظر گرفته می شود. به عنوان مثال، در پروسه مهاجرتی به استرالیا، حداقل نمره آیلتس فرد متقاضی باید 6 باشد تا تنها بتواند برای مهاجرت اقدام نماید (0 امتیاز). اما با افزایش 1 نمره در هر مهارت و ارتقاء به نمره آیلتس 7، امتیازی معادل با داشتن مدرک فوق لیسانس یا دکتری کسب می کنید (10 امتیاز)! 

با اینکه در آزمون آیلتس جنرال با متون ساده تری نسبت به آزمون آیلتس آکادمیک روبرو خواهید شد، نکات ظریف تری وجود دارد و برای کسب نمره برابر با شرکت کنندگان آزمون آکادمیک، نیاز به تعداد پاسخ های صحیح بیشتری  دارید.

برای مطالعه دقیق تر تفاوت های آزمون آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال می توانید به صفحه آیلتس چیست مراجعه نمایید.

 

دوره آموزشی:

دوره هاى آموزشى خصوصى و نيمه خصوصى ویژه آزمون آیلتس جنرال، مناسب زبان آموزانی است که هر چه سریعتر نیازمند این مدرک بوده تا بتوانند پروسه مهاجرتی خود را به نتیجه رسانده و موفق به مهاجرت و اشتغال در خارج از کشور شوند.

این دوره با تمرکز ویژه بر مهارت های مورد نیاز در آزمون جنرال، به دو بخش کلی پیش آیلتس (Pre IELS) و اصلی جنرال آیلتس (General IELTS) تقسیم می گردد. زبان آموزانی که از سطح مطلوبی از زبان انگلیسی برخوردار هستند می توانند مستقیما وارد دوره اصلی آیلتس شوند

برنامه زمانی کلاس ها برحسب محدودیت زمانی و نمره مورد نظر زبان آموزان متفاوت است. تعداد دقیق جلسات مورد نیاز هر زبان آموز، پس از تعیین سطح در اولین جلسه محاسبه می گردد.

برنامه ی پیش فرض دوره ها به صورت زیر است:

_دوره پیش آیلتسهر هفته ۳ ساعت، هر ترم 2.5 ماه (10 هفته)، برابر با ۳۰ ساعت آموزش

_دوره آیلتس General: هر هفته ۳ ساعت، هر ترم 2.5 ماه (10 هفته)، برابر با ۳۰ ساعت آموزش

بدیهی است در صورت نیاز به کسب نمره بالاتر در آزمون آیلتس، تعداد جلسات بیشتری به منظور آماده سازی،  تمرین، تسلط و کسب دانش زبان بیشتر مورد نیاز است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره ها با ما تماس بگیرید.

 

دوره های آموزشی

دوره آیلتس آکادمیک

__________________

دوره آیلتس جنرال 

__________________


دوره پیش آیلتس

__________________

دوره های عمومی

 

اطلاعات بیشتر:

درباره ما

تماس با ما

معرفی و دانلود منابع اصلی

 

معرفی و دانلود منابع پیش آیلتس

 

مطالب

 

نمونه سوالات آیلتس