خروجی ابزارک اسکریپت در پیش نمایش صفحه قابل مشاهده می باشد.

همکاری با دفاتر مهاجرتی و دانشجویی

قابل توجه دفاتر مهاجرتی و موسسات اخذ پذیرش دانشجویی

از آنجا که پیش شرط اقدام به مهاجرت و یا تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور مستلزم سطح بالایی از دانش زبان انگلیسی است، همواره رابطه ای دوسویه بین موسسات مهاجرتی و اعزام دانشجو با مدرسان زبان انگلیسی، به ویژه مدرسان آزمون آیلتس برقرار بوده است. با توجه به حساسیت موضوع زبان انگلیسی و تاثیر مستقیم نمره آیلتس بر فرآیند مهاجرتی و تحصیلی متقاضیان، بر آن شده ایم تا با ایجاد اعتماد متقابل و برقراری هماهنگی های لازم، این نیاز را به بهترین شکل ممکن رفع نماییم.

همکاری بین آیلتس استارت و موسسات مهاجرتی و تحصیلی دارای چندین سال سابقه بوده است. این همکاری نه تنها منجر به جلوگیری از سردرگمی زبان آموزان در میان انبوه تبلیغات و انواع منابع آموزشی و روش های مطالعه شده، بلکه با راهنمایی و آموزش صحیح، سبب موفقیت متقاضین در پروسه مهاجرت و پذیرش از طریق کسب نمرات مورد نیاز در آزمون آیلتس گردیده است. این فرآیند موفقیت آمیز، ضامن پیوستگی همکاری ما با موسسات و دفاتر مربوطه بوده است.

دوره های مربوط به آزمون آیلتس ویژه متقاضیانی که از سوی دفاتر و موسسات همکار به آیلتس استارت معرفی می شوند، در محل آموزشی واقع در خیابان شریعتی (تقاطع میرداماد)، به صورت خصوصی و نیمه گروهی تشکیل می گردد.

شرایط همکاری

1. بدیهی است با افزایش میزان همکاری و تعداد زبان آموزان حاضر در هر دوره، میزان درصد همکاری افزایش می یابد. برای دریافت جدول مربوطه با ما تماس بگیرید.

2. به نشانه حسن نیت و جلب اعتماد دوطرفه، هیچ مبلغی توسط آیلتس استارت از زبان آموزان دریافت نمی گردد، بلکه شهریه به صورت ماهانه توسط دفاتر و موسسات مهاجرتی و دانشجویی از متقاضیان دریافت شده و پس از کسر درصد همکاری، به آیلتس استارت منتقل می گردد.

3. تسویه حساب با آیلتس استارت برای یک ماه کامل معادل 12 جلسه 1 ساعته، پیش از شروع اولین جلسه هر ماه به صورت کامل دریافت می گردد.

4. دوره پیش فرض آماده سازی آزمون آیلتس شامل دو دوره پیش آیلتس و آیلتس می باشد. هر دوره 2.5 ماه به طول می انجامد. (هر دوره 30 ساعت آموزش، 3 ساعت در هفته)

5. کلیه کلاس ها به صورت خصوصی و تنها به صورت تخصصی برای آزمون آیلتس برگزار می شود.

6. کلیه امور مربوط به برنامه ریزی، معرفی منابع آموزشی، هماهنگی ساعات آموزشی و در نهایت برگزاری دوره آموزشی بر عهده آیلتس استارت است و هیچگونه مسئولیتی متوجه موسسات مهاجرتی و دانشجویی نمی باشد.

7. با توجه به کسر درصد همکاری و تنظیم ساعت آموزشی در ابتدای ماه ، غیبت در کلاس معادل با کسر نیمی از شهریه یک جلسه است.

8. کلیه دوره ها در محل آموزشی واقع در خیابان شریعتی (تقاطع میرداماد)، به صورت خصوصی و نیمه گروهی تشکیل می گردد. تدریس در منزل تنها در صورت امکان و توافق دو جانبه میسر است.

9. تعداد موارد موفقیت آمیز زبان آموزان در دوره های قبلی، تضمین کننده کیفیت آموزشی ارائه شده توسط ما است و  موفقیت زبان آموزان در دوره ها بستگی به پیروی از قوانین دوره ها، اختصاص زمان مناسب برای مطالعه و تمرین دروس و نکات ارائه شده دارد.

10. در صورت عدم تمایل موسسات برای ورود به مسائل مالی و اخذ شهریه از متقاضیان، آیلتس استارت تعهد اخلاقی خود را به منظور حفظ حقوق همکاری و واریز درصد مربوطه، پس از دریافت شهریه هر ترم، به حساب موسسه یا شخص معرفی کننده اعلام می دارد.

در صورت تمایل به همکاری و کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط با ما تماس بگیرید.

 

دوره های آموزشی

دوره آیلتس آکادمیک

__________________

دوره آیلتس جنرال 

__________________

دوره های عمومی

 

اطلاعات بیشتر:

همکاری (ویژه موسسات مهاجرتی)

درباره ما

تماس با ما

درباره ما

 

تماس با ما